У столиці завершно капітальний ремонт бульвару Вернадського

«Нове двохшарове асфальтобетонне покриття з покращеного матеріалу полімерасфальтобетону площею 26700 кв.м, відремонтовані тротуари на площі понад 16 тис. кв.м, відремонтовані оглядові колодязі, нове сучасне енергозберігаюче LED-освітлення, дорожня розмітка холодним пластиком – саме так виглядає на сьогоднішній день бульвар Вернадського», – зазначив очільник Київавтодору.

Місцеві жителі в один голос говорять, що це перший масштабний ремонт бульвару, який відбувся на їхніх очах – і це й не дивно, адже з моменту будівництва бульвару у 1973 році, тобто 45 років тому, покриття бульвару жодного разу капітального не ремонтувалося.

«Проте, це не єдина магістраль у Святошинському районі столиці, яка зазнає якісних перетворень, – наголосив Олександр Густєлєв. – У червні місяці дорожники вже розпочали роботи на наступному об’єкті – просп. Академіка Палладіна, і наразі тривають роботи на ділянці від шляхопроводу через залізницю до вул. Стеценка. Як і у випадку капітального ремонту бульвару Вернадського, капітальний ремонт просп. Палладіна проводитиметься комплексно і включатиме ремонт проїзної частини та тротуарів, капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю, капітальний ремонт дощової каналізації, заміну зовнішнього освітлення, облаштування місць для паркування, нанесення дорожньої розмітки, благоустрій прилеглої території тощо.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району