У Переяславі-Хмельницькому стартувала програма «Знайти роботу легко»

25 вересня у місті Переяславі-Хмельницькому на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» стартувала тренінгові програма «Знайти роботу легко», що організована та реалізовується управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації. 26 вересня тренінги проходили на базі Приватного вищого навчального закладу ТСОУ «Фастівський автомобільно-дорожний технікум».

Повідомляє сайт ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт КОДА.

Протягом двох днів більше 80 студентів спільно з тренерами Ольгою Хвалигіною та Владом Ковалем вивчали питання,як ефективно, легко і швидко знайти роботу, враховуючи профілі навчальних закладів, шукали вирішення проблеми зайнятості та працевлаштування молоді за обраною професією, навчалися організації та розвитку власного стартапу, підвищували обізнаність в сфері зайнятості, здобували теоретичні знання та практичні навички з фінансової грамотності, само презентації та пошуку роботи. 27,28,29 вересня захід відбудеться у Ржищівському гуманітарному коледжі, Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі, Відокремленому підрозділі університету біоресурсів та природокористування України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» та «Ірпінський економічний коледж».

Тренінгова програма має на меті не лише створення сприятливих умов працевлаштування, підвищення рівня зайнятості на ринку праці молоді Київщини, а й сприяння поверненню молоді до роботи в сільській місцевості.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец