У Броварах відбувся турнір із вільної боротьби

Біля 360 юних спортсменів з усіх куточків України, Білорусі, Молдови, Ізраїлю та Естонії завітали на турнір, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Майстра спорту міжнародного класу, підполковника Юрія Рідченка. Змагання відбувалися в Броварах з 28 по 30 вересня 2017 року.

Повідомляє сайт БРОВАРИ СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Переможцями і призерами ставали представники усіх регіонів України та наші зарубіжні гості. Вихованці Броварського вищого училища фізичної культури суттєво втрутились у боротьбу за медалі. Дві золоті нагороди та одна бронзова на рахунку юнаків. У ваговій категорії 35 кг чемпіоном став Ярослав Мидловець, 73 кг – Вадим Куриленко. Бронзову нагороду виборов Ілля Лобанич у ваговій категорії 32 кг.

У дівчат впевнену перемогу отримала Карина Чорномор у ваговій категорії 44 кг. Срібну та бронзову нагороди у 62 кг вибороли дві учениці відділення Христина Дикальчук та Юлія Кухарук. Ще дві бронзові нагороди вибороли Христина Басич (40 кг) та Софія Кушнір (37 кг).