На Софійській площі звучала безсмертна музика Джузеппе Верді

Вражаюча за своїм масштабом та високою миротворчою місією мистецька подія відбулася 1 липня у Києві, на Софійській площі. Попри негоду безсмертна музика Джузеппе Верді об’єднала на площі понад 300 музикантів під керівництвом одного з провідних диригентів сучасності — маестро Ріккардо Муті, всесвітньо відомого актора Джона Малковича, оперних співаків Людмилу Монастирську і Сергія Магеру та тисячі глядачів.

У рамках проекту відомий американський актор Джон Малкович виконав поему для читця та симфонічного оркестру композитора Аарона Копленда «Портрет Лінкольна».

Також у концерті взяли участь Молодіжний оркестр Луїджі Керубіні, створений Маестро Ріккардо Муті з найкращих молодих виконавців Італії, симфонічний оркестр і хор Національної опери України, Камерний хор «Кредо», Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського, студенти Національної музичної академії України ім.П. І. Чайковського, а також 25 молодих виконавців із м. Маріуполя (артисти Маріупольського муніципального оркестру «Ренесанс» та студенти Маріупольського коледжу мистецтв).

Довідково:

Міжнародний проект «Шляхи дружби» увійшов до історії як приклад високого гуманізму, що долає конфронтацію і тупикові політичні рішення, несе миротворчу місію, вшановує пам’ять жертв найтрагічніших подій сучасності.

За двадцять років «Шляхи дружби», започатковані престижним Равеннським фестивалем у 1997 р., пройшли через Сараєво, Бейрут, Єрусалим, Нью-Йорк, Стамбул, Каїр, Дамаск, Найробі, Токіо, Тегеран та інші точки світу, збираючи багатотисячні аудиторії  на відкритих площах та у концертних залах.

Ідея створення проекту належить одному з найвидатніших диригентів сучасності Маестро Ріккардо Муті, який багато років був художнім керівником та головним диригентом театру «Ла Скала», Зальцбурзького фестивалю, провідних світових оркестрів тощо.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району